فوم سایلنت

خرید فوم سایلنت

پس از خرید پارکت لمینت برای نصب آن به برخی ملزومات ازجمله فوم سایلنت احتیاج دارید.

رول فوم سایلنت یا پارکتی محصول کاربردی است که برای استفاده در زیر پارکت استفاده می شود.

رول فوم سایلنت به علت بهرمندی از مواد مرغوب از به صدا در آمدن پارکت و از به هم ریختگی انسجام آن جلوگیری می کند.

در این مقاله از فومیلو به بیان ویژگی های فوم سایلنت و خرید آن و تفاوت فوم سایلنت با فوم معمولی می پردازیم.

ورق های فومEPVM

فوم سایلنت چیست؟

رول فوم ‌های سایلنت فومیلو یک لایه ابر مانند است که با استفاده از متریال اولیه‌ی بهداشتی و با رعایت استاندارد ها در قطر های 1.5 میل و 2 میل تولید و به بازار عرضه می ‌شوند.

طول این فوم سایلنت۵۰ و ۱۰۰ متر و عرض آن ۱٫۵ متر می باشد.

رول فوم‌ سایلنت در صنعت ساخت و ساز به منظور زیر سازی و نصب پارکت و کفپوش ‌های چوبی بسیار استفاده می شود.

فوم سایلنت فومیلو از آسیب ‌دیدگی پارکت ممانعت کرده و باعث دوام و ماندگاری طولانی آن می شود.

فوم سایلنت از سطحی یکنواخت برخوردار بوده و این مسئله باعث پیشگیری از موج پیدا کردن پارکت بر روی سطح آن در حین نصب خواهد شد.

فوم سایلنت

ویژگی های فوم سایلنت

ورق فوم پلی اتیلن

در صورتی که می خواهید یک عایق خوب برای پوشش زیر سطح پارکت داشته باشید، رول فوم های پارکتی که نقش عایق صدا، عایق رطوبت و دما را دارند برای شما گزینه خوبی هستند.

فوم سایلنت از اتلاف انرژی به میزان چشمگیری پیشگیری می کند.

طبیعی است اگر از این همه خصوصیت در این محصول تعجب کنید.

شایان ذکر است که این محصول از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

شما با خرید فوم سایلنت خیال خود را از جانب بسیاری از موارد همچون آلودگی صوتی راحت می‌کنید.

فوم عایق صوتی

در عصرحال با رایج شدن آپارتمان ‌نشینی و زندگی شهری، مسئله آلودگی صوتی به یک موضوع و دغدغه اساسی برای شهروندان تبدیل شده است به صورتی که عدم پیش‌بینی و در نظر گرفتن این مسئله وضعیت نامطلبوبی را در زندگی روزمره ایجاد می کند.

آرامش محیط مسئله ای است که برای شخصی در زندگی خود بسیار مهم است. شما اگر از پارکت برای پوشش سطح خانه خود به کار گرفته اید، می‌توانید از رول فوم سایلنت فومیلو به منظور پوشش زیر سطح این پارکت ها استفاده کنید.

با استفاده از این محصول شما دیگر از نظر آلودگی صوتی سایر طبقات ساختمان اذیت نمی شوید و فضایی آرام را خواهید داشت.

فوم عایق رطوبت

ویژگی دیگر فوم سایلنت فومیلو این است که عایق رطوبت می باشد.

بسیاری از افراد از این موضوع شکایت دارند سقف و یا کف ساختمان بعد از مدتی دچار نم زدگی شده و ظاهر ناخوشایندی را ایجاد می‌کند.

غالبا پیش می آید که سقف یا کف ساختمان نم می زند که جدا از اینکه نمای بدی را به وجود می آورد، برای تعمیرات تاسیسات، برطرف کردن مشکل نم زدگی و رفع قسمت نمناک با رنگ آمیزی مجدد باید هزینه بالایی را پرداخت کرد.

اگر می خواهید درگیر این مسائل نباشید و خیالتان راحت باشد به آسانی می‌ توانید با یک اقدام پیشگیرانه و خرید و نصب فوم سایلنت از کلیه این اتفاقات در امان باشید.

فوم عایق دما

فوم سایلنت
فوم سایلنت

در اکثر ساختمان ها به عایق گرمایشی و سرمایشی توجه نمی شود به گونه ای که سالیانه هزینه های هنگفتی برای اتلاف انرژی به کار گرفتن سیستم های کهنه و فرسوده صرف می شود

و همچنین با دمای مطلوبی در سختمان روبرو نیستیم و دائما ساکنین یک خانه از سیستم سرمایشی و گرمایشی استفاده می کنند تا دمای دلخواهشان باشد.

اما فوم سایلنت از ویژگی عایق دما  برخوردار است و به عنوان عایق حرارتی و برودتی استفاده می شود و به شکل محسوسی و پیشگیرانه ای هزینه‌ های شما را کاهش می دهد.

خوشبختانه این موضوع در ساختمان ‌سازی مدرن امروز به یک اصل مهم تبدیل شده و کلیه سازندگان باید بکارگیری از عایق را در ساختمان رعایت نمایند.

قابلیت نصب آسان

ورق فوم میکروسل

نصب ساده و راحت این محصول نیز از ویژگی های معروف آن می باشد بطوریکه اول فوم را روی کف زمین پهن کرده و سپس روی آن لمینت یا پارکت را نصب می کنند.

تنوع رنگ

رنگ ‌بندی سفید و مشکی و امکان سفارش سایر رنگ ها و تولید آن از دیگر ویژگی های مثبت آن محسوب می شود.

مزایای استفاده از فوم سایلنت

با استفاده از این محصول در حین راه راه رفتن روی پارکت صدایی حس نمی شود.

این محصول تا حدودی از اتلاف انرژی گرمایشی و سرمایشی پیشگیری می کند.

ایجاد قابلیت ارتجاعی برای کف که باعث می شود محیطی امن برای سالمندان و کودکان مهیا شود.

تفاوت فوم سایلنت با فوم معمولی

اغلب فوم هایی که در بازار جهت نصب پارکت استفاده می شوند یا فوم معمولی هستند یا فوم سایلنت که از نظر ظاهر و جنس تشکیل دهنده باهم فرق می کنند که آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم:

  • فوم سایلنت در مقایسه با فوم معمولی تراکم، قابلیت ارتجاعی بیشتری دارد و به همین خاطر قیمت آن نیز بالاتر است.
  • اساسی ترین تفاوت این دو فوم می توان به موارد استفاده آن ها اشاره کرد، در صورتی که کف منزل یا محیط کار شما سیمانی باشد ، به منظور عدم ایجاد سر و صدا سنگریزه های موجود در سیمان در حین قدم زدن فوم سایلت بهتر است اما در صورتی که کف خانه شما سنگ یا سرامیک باشد می توانید نوع معمولی آن را نیز به کار بگیرید.
  • فوم ویسکوز که به آن متال سایلنت نیز می گویند مدل دیگری از انواع فوم برای استفاده در نصب پارکت لمینت است اما تفاوت آن با فوم سایلنت این است که از یک سطح با روکش آلومینیوم ایجاد شده است.
  • این محصول برای محیط هایی که دارای گرمایش از کف می باشند مورد استفاده قرار می گیرد چراکه سطح آلومینیوم در این فوم ها از آسیب دیدن پارکت هنگام گرمایش از کف جلوگیری می کند.

خرید فوم سایلنت فومیلو

فوم سایلنت فومیلو محصولی مناسب و با کیفیت بالا برای استفاده در زیر پارکت است. این فوم رول دارنده استاندارد های جهانی کیفیت بوده و مناسب برای استفاده زیر پارکت کف ساختمان ‌ها و عایق‌ کاری به شمار می آید. لازم است بدانید که کلیه مراحل تولید تا تحویل و نصب فوم سایلنت فومیلو توسط پرسنل باتجربه و متخصص و کارشناس انجام می شود. کیفیت بالای این محصول نیز به این دلیل است که تولید فوم در کارخانه مجهز به ماشین آلات و ابزارهای پیشرفته و همراه با آخرین فناوری های روز جهان است و توسط پرسنل کاری حرفه‌ای کنترل می شود.

فوم سایلنت فومیلو از کیفیت بالایی برخوردار است و به همین خاطر از آسیب دیدن پارکت و از به صدا درآمدن آن پیشگیری می کند و درنتیجه عمر و ماندگاری پارکت افزایش پیدا می کند. برای خرید فوم سایلنت فومیلو و اطلاعا از قیمت خرید عمده و جزیی آن می توانید با ما در تماس باشید.